MİKRO ( MIKROGEN HESAP PROGRAMI BAŞLANGIÇ KULLANIMI

ÖNCELİKLE MASA ÜSTÜNDEN MİKRO YA DA MİKROGEN PROGRAMI ÜZERİNE '' MOUSE '' İLE TIKLANARAK PROGRAMA GİRİLİR.DAHA SONRA KARŞINIZA MIKROGEN(MIKROGEN:MIKRONUN GENEL HESAP PROGRAMIDIR.İSTER ŞİRKET ÖN MUHASEBESİ İSTERSENİZ GENEL MUHASEBE KAYITLARINI YAPABİLECEĞİZ İŞLETMELERCE EN ÇOK TERCİH EDİLEN MUHASEBE PROGRAMIDIR.) GENEL MUHASEBE PAKET PROGRAMLAR PAKETİ EKRANINIZA GELİR.MENÜDE AŞAĞIDAKİ BÖLÜMLER YER ALIR:

GÜNÜN TARİHİ      : ......./../2007  ''ENTER'' TUŞUNA BASINIZ.

FİRMA KODU         : ...'' F10 '' TUŞUNA VE DAHA SONRA ''ENTER'' TUŞUNA BASINIZ.

ÇALIŞMA YILI        :.....................''ENTER'' TUŞUNA BASINIZ.

KULLANICI KODU:..................... 1 YAZINIZ.

ENTER '' TUŞUNA BASARAK PROGRAMA GİREBİLİRSİNİZ. AYRICA SİZE YOL GÖSTERECEK İKİNCİ YARDIMCI TUŞLARIMIZ '' CTRL '' 'LA BİRLİKTE AYNI ANDA '' Y '' TUŞUNA BASMAKTIR.BÖYLECE PROGRAMIN İÇİNE GİRMİŞ OLURUZ.

 DAHA SONRA 2. ADIMA DİĞER YAZIMDA HEP BERABER GEÇECEĞİZ.BİRAZ SABIR ARKADAŞLAR SİZ BUNU BAŞARACAKSINIZ.BEN BAŞARDIM SİZ DE YAPABİLİRSİNİZ.ÜSTELİK OKUDUĞUM FAKÜLTE'NİN MUHASEBEY'LE YAKINDAN  UZAKTAN HİÇBİR İLGİSİ YOKTU.TABİİ ÖNCE BENİM YAŞADIĞIM ENDİŞE GİBİ BEN BU KADAR İŞLEMİ NASIL AKLIMDA TUTACAĞIM DİYECEKSİNİZ, AMA SONRA GÖRECEKSİNİZ Kİ BİRAZ PRATİK YAPARAK  HERGÜN DÜZENLİ OLARAK 1-2 SAATİNİZİ AYIRARAK BU İŞİ BAŞARIŞ OLACAKSINIZ.BAŞTA SİZE EZBER GİBİ GELEBİLİR SAKIN KORKMAYIN BU GAYET OLAĞAN ŞEVKİNİZİ KIRMAYIN.BİR DAHA Kİ YAZIMDA GÖRÜŞMEK ÜZERE.

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !